Mistrzostwa powiatu w lekkiej atletyce

Wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Żerkowie.
Dawid Knopczyński w biegu na 100m. wygrał swój bieg i awansował do zawodów rejonowych.
Sztafeta 4x100m. w składzie: Knopek, Miki, Siedlik i zakręcony Nowak zajęła 4 miejsce.

Sztafeta szwedzka czyli 100m, potem drugi 200., trzeci 300m i na koniec ostatni 400m. skończyła bieg na 6 miejscu, ale Mateusz Świerczyński w końcówce biegu pokazał, że jest wielki!!!.

Dziewczęta pokazały bardzo dobry poziom sportowy, bo w gronie 14 szkół zajęły 6 i 7 miejsce w sztafetach.
Na koniec nasi kulomioci czyli Marta Wilhelm i Mikołaj Wielicki. Do występu w finale Mikołajowi zabrakło 5 centymetrów, a Marcie tylko 2cm. I jeszcze jeden wspaniały pokaz ambicji i - Maciej Majchrzak- w biegu na 2 kilometry - bardzo dobry wynik i wielkie nadzieje na przyszłość
Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie i godną postawę w czasie zawodów !

Wojciech Brych-Kadziński

Na zdjęciach: Marta Wilhelm - 9 miejsce w Powiecie w pchnięciu kulą, Dawid Knopczyński - 4m. 100m., sztafeta szwedzka dziewcząt: Janicka, Michalak, Domżał, Świerczyńska, 4x100m chłopcy: Dawid Knopczyński itd., i sztafeta szwedzka chłopców: Damian Michalicki, Szymon Bernard, Paweł Królikowski, Mateusz Świerczyński.