Szkoła Podstawowa w Rokietnicy

Przyszłość będzie moja!

Ocena użytkowników:  / 7
SłabyŚwietny 

Mistrzem się nie zostaje z dnia na dzień; dopiero z miesiąca na miesiąc jest się coraz lepszym, ale i tak nie zawsze najlepszym. Ja miałam tę okazję, by być jedną z najlepszych na tegorocznych Mistrzostwach Polski

Oczywiście byłam w 100% przygotowana przez mojego wspaniałego trenera Jerzego Śwista, to dzięki niemu mogłam wystartować i wygrać te mistrzostwa. To on poświęca codziennie swój cenny czas, trenując mnie. Mówi mi wielokrotnie, co trzeba poprawić oraz chwali za dobrze wykonaną pracę.

 W dniu zawodów czułam stres oraz chęć posiadania złotego, wymarzonego medalu na szyi... Wszystko szło dobrze do 4. kolejki, gdy prowadziłam, choć stres i nerwy coraz większe, bo coraz mniej zawodniczek i coraz mniej pchnięć... W czwartej kolejce wyprzedziła mnie jedna z najlepszych rywalek i to ona przez chwilę prowadziła. Byłam zdenerwowana, a jednocześnie przestałam wierzyć w samą siebie. To Pani Dorota Szyszka, Trener, Rodzice i wszyscy, którzy we mnie wierzyli, dali mi wsparcie. W ostatnim pchnięciu udało się, po prostu stał się cud i się udało.. Pchnęłam kulę tak daleko, jak powinnam pchnąć na samym początku. Wychodząc z koła, nie wiedziałam, jaki mam wynik, ale wiedziałam, że jestem tą Pierwszą, tą na samym szczycie, która pokonała rywalki i samą siebie. Łzy popłynęły po mojej twarzy z radości... To, co chciałam osiągnąć w tym roku, osiągnęłam z wynikiem 13.65 :)

Mam nadzieję, że przyszłość będzie moja; nie mogę odpuścić i nie odpuszczę, mam świadomość, że dużo pracy przede mną :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Godło Polski