Klasowe integracje

Wyjazdowe warsztaty integracyjne uczniów klas pierwszych zaczęły wpisywać się w tradycję naszego gimnazjum. Celem tegorocznego wyjazdu stało się Centrum Tenisowe Sobota. Czekały tam na naszych pierwszoklasistów ciekawe i zróżnicowane konkurencje, w których mogli spróbować swoich sił. Największą atrakcją okazał się bodyzorbing (gra w piłkę nożną w specjalnych, dmuchanych kulach), z którym wszyscy zetknęli się po raz pierwszy.

Wiele dobrej zabawy towarzyszyło też grze w tenisa, badmintona, squasha czy bowling.  Z kolei gra scenariuszowa, w której uczniowie ratowali swoje koleżanki i kolegów przed skutkami niekonwencjonalnego ataku terrorystycznego, stwarzała niestandardową okazję do współdziałania.

Po emocjonujących zmaganiach czekał na wszystkich ciepły posiłek.

Krótko mówiąc: wiele się działo... Oprócz integracji zespołu klasowego, młodzież poznała alternatywne formy spędzania wolnego czasu oraz wykazała się otwartością na podejmowanie nowych wyzwań. Dobre humory dopisywały. Zdjęcia z wyjazdu mówią same za siebie.