PEKA

Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie.

Poniżej przedstawiamy harmonogram działań, mający na celu wykupienie biletów dla dzieci na nowy rok szkolny 2018/2019, które powinny mieć zapewnione bezpłatne przejazdy na terenie gminy Rokietnica. Prosimy wszystkich rodziców i uczniów o dopilnowanie poniższych terminów.

UCZNIOWIE, KTÓRYM PRZYSŁUGUJE BEZPŁATNY DOWÓZ (wyrobienie karty + doładowanie lub tylko doładowanie w przypadku osób, które posiadają już karty PEKA Junior i PEKA):

- do 14 września – szkoły zbiorą karty PEKA Junior oraz PEKA od uczniów, którzy już je posiadają oraz wypełnione wnioski* (nowi uczniowie);

- do 19 września – Szkoła przekaże do ZTM zebrane karty oraz wnioski;

- do 19 października – ZTM załaduje na przekazane karty PEKA Junior i PEKA bilety                10-miesięczne na wskazaną strefę taryfową (z terminem obowiązywania od 1 września 2018r. do 30 czerwca 2019r.);

W okresie od 1 września do 19 października 2018r. ZTM zobowiązuje się do honorowania legitymacji szkolnych wydanych przez szkoły z terenu Gminy Rokietnica, jako dokumentów uprawniających do przejazdów po terenie Gminy Rokietnica.

*wnioski do pobrania w sekretariacie Szkoły lub na stronie internetowej Szkoły.