Dyżury telefoniczne nauczycieli

      DYŻURY TELEFONICZNE NAUCZYCIELI w II semestrze

rok szkolny 2017/2018

                                              

L.p

Nazwisko i imię

budynek

dzień

godzina

  1.  

Badowska Anna

B

poniedziałek

10:40-11:25

2.

Bartkowiak Karolina

A

wtorek

10.40-11.25

3.

Błaszczyk Roma

A

piątek

8:50-9:35

4.

Bronikowska Agata

A

środa

10:40-11:25

5.

Brzostowska Magdalena

A

czwartek

9:50-10:35

6.

Ellmann-Buchwald Monika

D

poniedziałek

9:50-10:35

7.

Budzicz Magdalena

A

czwartek

12:30-13:15

8.

Chlebowska Renata

D

wtorek

9:35-10:25

9.

Cisek Jolanta

 C

poniedziałek

8:45- 9:30

10.  

Cyganek Przemysław

A

środa

8:50-9.35

11.  

Cymerys  Violetta

A

czwartek

9:50-10:35

12.  

Czachor Agnieszka

 C

piątek

8.30-9,30

13.  

Dankowski Paweł

 

wtorek

9:50-10:35

14.  

Dejnak Małgorzata

A

poniedziałek

11:40-12:25

15.  

Domżał Bożena

D

czwartek

10:40-11:25

16.  

Dubas Małgorzata

C

poniedziałek

12:30 -13:15

17.  

Dworak Alicja

A

środa

10:40-11:25

18.  

Fryza Karolina

 A

czwartek 

 9.50-10.35

19.  

Fudala Elżbieta

A

wtorek

9:50-10:35

20.  

Groszak Joanna

D

piątek

10:40-11:25

21.  

Haliasz Wiesława

A

czwartek

10:40-11:25

22.  

Idkowiak Marzena

A

piątek

10:40-11:25

23.  

Jagodzińska Beata

B

piątek

 8:50-9.35

24.  

Janukowicz Renata

B

poniedziałek

12:30-13:15

25.  

Jarczyńska Anna

C

wtorek

9.50-10.35

26.  

Karczewska-Grajek-Joanna

A

poniedziałek

8:50-9:35

27.  

Karłowski Maciej

A

czwartek

10:40-11:25

28.  

Kierończyk Marta

D

środa

13:30-14:15

29.  

Klekot Alicja

 D

wtorek

13.30-14.15

30.  

Korzyb Sylwia

 C

 środa

7:45-8:30

31.  

Koźlak Anna

A

poniedziałek

10:40-11:25

32.  

Lepsza Ewa

A

piątek

10:40-11:25

33.  

Lewandowska Marzena

D

 środa

9:50-10:35

34.  

Lisowska Mirosława Ewa

A

wtorek

8:50-9:35

35.  

Łukaszczuk Sylwia

 C

poniedziałek

12:30-13-15

36.  

Majchrowicz Katarzyna

A

wtorek

12:30-13:15

37.  

Majchrzak Łukasz

 A

 piątek

9:35-9:50

38.  

Matysiak Gicala  Aneta

A

piątek

9:50-10:35

39.  

Napierała Lidia

A

czwartek

8.50 - 9.35

40.  

Okpisz Aleksandra

A

wtorek

12:30-13:15

41.  

Paupa Piotr

A

środa

9:50-10:35

42.  

Pękosz Katarzyna

A

poniedziałek

9.50-10.35

43.  

Pińkowski Robert

A

poniedziałek

10:40-12:20

44.  

Piszora Ewa

A

wtorek

8:50-9:35

45.  

Piszora Michał

C

czwartek

11:40-12:25

46.  

Pochłopień Tomasz

A

wtorek

  8:50  9:35

47.  

Pocztarek Ewa

C

 piątek

13.00-13.30

48.  

Poturnicka Violetta

A

piątek

8.50 - 9.35

49.  

Proniewicz Katarzyna

D

piątek

10:45-11:15

50.  

Przebierała Żaneta

A

czwartek

11:40-12:25

51.  

Przynoga Małgorzata

D

środa

11:40-12:25

52.  

Runowska Julita

D

środa

9:50-10:35

53.  

Ryster Szymon

A

poniedziałek

8.50-9.35

54.  

Sklepik Małgorzata

A

poniedziałek

12:30-13:15

55.  

Skonieczna Izabela

C

wtorek

9:50-10:35

56.  

Smoczek Dariusz

A

poniedziałek

11.40-12.25

57.  

Speina Iwona

D

wtorek

   8.00 - 8.45

58.  

Stawicka Musiał Izabella

A

wtorek

11:40-12:25

59.  

Szczepkowska Hanna

A

środa

10.40-11.25

60.  

Szymczak Arkadiusz

A

poniedziałek

10:40-11:25

61.  

Śnieguła Tomasz

A

wtorek

 8:50-9:35

62.  

Śpiewak Ilona

A

poniedziałek

10:40-11:25

63.  

Tomkowiak Magdalena

 B

 piątek

 12:30-13:15

64.  

Tomczak Magdalena

C

wtorek

14.20-15.05

65.  

Trojan Katarzyna

A

poniedziałek

9:50-10:35

66.  

Truchlewski Michał

A

poniedziałek

11:40-12:25

67.  

Trybuś Piotr

A

poniedziałek

8:50-9:35

68.  

Tylczyńska Anna

D

poniedziałek

11:40-12:25

69.  

Wardowicz Małgorzata

 D

poniedziałek

11:40-12:25

70.  

Wasilewska Elżbieta

A

piątek

11.40-12.25

71.  

Wąsala Marzena

 C

poniedziałek

9.50-10.35

72.  

Werner-Kudłaszyk Agata

A

poniedziałek

11:40-12:25

73.  

Welman Ewa

B

poniedziałek

godz. 9.35

74.  

Węcławek-Horbińska Marzena

C

wtorek

9.50-10:30

75.  

Paulina Dorożała

D

piątek

13.30-14.15

76.  

Ilona Rybicka

C

środa

8.50 - 9.35

77.  

Anna Smólska-Rodziejczak

C

czwartek

11.40-12.25

78.  

Agnieszka Bojszczak

D

wtorek

11.40-12.25

79.  

Danuta Dobak

C

czwartek

9.50 - 10.35

80.  

Anna Odor

C

poniedziałek

12:30-13:15

81.  

Sylwia Idzikowska

C

poniedziałek

9:50-10:35

82.  

Anna Osojca

C

piątek

12:25-13:15

83.  

Stachowiak  Mirosława

D

wtorek

13.30-13.15

84.  

Pohl Katarzyna

C

piątek

10.35-11.20

85

Rosielewska Alicja

A

czwartek

10.40-11.25

Godło Polski