Koła zainteresowań 2017/2018

 

Nazwisko i imię nauczyciela

przedmiot

Typ zajęć / klasa

dzień

godzina

sala

Cymerys Violetta

matematyka

zajęcia DW:
klasa 7f, 7g

klasa 2a

 
wtorek

środa


7:10 - 7:55

8:00 - 8:45


A119

A105

 

Sklepik Małgorzata

Koło Edukacji Twórczej;

Amatorski Klub Filmowy piXel

chętni

czwartek

 

czwartek

15:15-16:00

 

16:05-16:50

A106

 

A106

Błaszczyk Roma

fizyka

zajęcia DW:

klasy 7a-7e

klasy 2 i 3 gimnazjum

poniedziałek

14:20-15:50

B102

Małgorzata Dejnak

biologia

 

zajęcia DW

klasa 7a,b,c

klasy 2 i 3 Gim

 

wtorek

 

14:20-15:05

 

B01

Alicja Dworak

geografia

zajęcia DW:

klasy 7a,7b,7c,7d,7e,7f,

klasy 2a, 2b, 2e, 3a Gim

 


poniedziałek

 


14.20- 15.50

 


A118

Maciej Karłowski

informatyka

koło informatyczne/all.

środa

15:10-15:55

A102

Szymon Ryster

historia

 

 

zajęcia przygotowujące do egzaminu:
klasa 3a
klasa 3b
klasa 3c
klasa 3d
klasa 3e
zajęcia DW
klasy 2e-3ae, 7f, 7g
koło historyczne




czwartek
wtorek
piątek
czwartek
piątek
poniedziałek


czwartek

 

 

14:20-15:05
14:20-15:05
14:20-15:05
7:10-7:55
8:00-8:45
14:20-15:05


15:10-15:55

 

 

A17?
A105?
A105?
A105?
B104?
B102?


A17?

Żaneta Przebierała

Przyroda

zajęcia DW  5b, 5e

czwartek

 

8.50-9.35

A103

Renata Janukowicz

Geografia

WOS

 

 

 

zajęcia dodatkowe

poniedziałek

14:20-15:05

15:10-15:55

B101

Ewa Piszora

chemia

zajęcia DW dla wszystkich klas
w razie potrzeby

środa

 

środa

14.15 -15.05

 

15.05-15.50

B106

Joanna Karczewska Grajek

matematyka

DW kl. 5

zajęcia DW dla wszystkich klas
w razie potrzeby

zajęcia przygotowujące do egzaminu/

wyrównawcze kl 3c G

zajęcia przygotowujące do egzaminu/

wyrównawcze kl. 3b G

zajęcia przygotowujące do egzaminu/

wyrównawcze kl. 3d G

wtorek

czwartek

 

 środa

 

 

 

wtorek

 

 

 

 środa

8.00-8.45

7.10 - 7.55

 

13.30-14.15

 

 

 

7.10-7.55

 

 

 

7.10 - 7.55

 

Magdalena Brzostowska

matematyka

zajęcia DW

klasa IIc,IId GIM

klasa IIb GIM

 

wtorek

środa

 

13:30-14:15

14:20-15:05

 

B105

A119

Karolina Fryza

język angielski

zajęcia DW

klasa 5a,,5d

środa

13.30-14.15

A 21

Aleksandra Okpisz

matematyka

zajęcia DW

5b, 5c

zdolny

7a, 7c

 

czwartek

 

wtorek

 

14:20-15:05

 

14:20-15:05

 

B106

 

B106

Katarzyna Proniewicz

matematyka

zajęcia DW

klasa 5a, 5d

klasa 4d

klasa 6c

Koło matematyczne

klasy 4-6

 

środa

poniedziałek

piątek

piątek

.

14.20-15.05

14:20-15:05

13:30-14:15

14:20-15:05

 

 

B105

D107

B105

B105

Joanna Groszak

język angielski

zajęcia DW

klasa 6a, b

klasy 7

 

czwartek

środa

 

13:30-14:15

7:10-7:55

 

B103

B104

Iwona Speina

j.polski

zajęcia DW

klasa IVc

klasa IVd

(klasy IVc i IVd wymiennie co drugi tydzień)

klasa IVe

 

środa

środa

 

środa

 

12.30 - 13.15
8.00 - 8.45

 

 8.50 - 9.35

 

D 100

D 100

 

 

D 100

Katarzyna Majchrowicz

j. polski

zajęcia DW

klasy: 7f, 2b, 3a, 3c

piątek

7.10-7.55

A18

Elżbieta Fudala

przyroda / geografia

Szkolne Koło Turystyczno Krajoznawcze

chętni uczniowie z różnych klas

piątek

12.30 - 13.15

A103

Marzena Lewandowska

matematyka

zajęcia DW

klasy: 4b,4e

klasa 4f

klasy:7a,7c,7d,7e

 

piątek

piątek

czwartek

 

13.30 -14.15

8.00 - 8.45

7.10 - 7.55

 

D104

D104

B105

Katarzyna Trojan

język niemiecki

zajęcia dodatkowe
i DW dla 2b, 2c i klas 7

piątek

środa

13:30-14:15

8:00-8:45

A103

B5

 

Magdalena Tomkowiak

język polski

zajęcia DW klasa 7b

 

 

zajęcia DW klasa 2c

 

 

 

zajęcia DW klasa 7g

 

 

zajęcia testy przed egzaminem 3D

 

 

czwartek (co drugi tydzień)

 

poniedziałek co drugi tydzień

 

 

piątek wg potrzeb

 

 

wtorek co drugi tydzień

1.godzina lekcyjna

 

 

7.godzina lekcyjna

 

 

 

1. godzina lekcyjna

 

 

1. godzina lekcyjna

A18

 

 

 

czytelnia

 

 

 

 

czytelnia

 

 

 

?

Katarzyna Pękosz

język polski

zajęcia dydaktyczno- -wyrównawcze klasa 3d

poniedziałek

 

14.20-15.05

A113

 

 

 

 

Wiesława Haliasz

język polski

- zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasa Va

- zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasa Vb

- zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasa VIa

poniedziałek

(co drugi tydzień)

 

środa

 

 poniedziałek

(co drugi tydzień)

13.30 - 14.15

 

 

14.20 - 15.05

 
9.50 - 10.35

biblioteka

 

 

B5

 

 

Akwarium

Anna Tylczyńska

język angielski

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasa 6c,d

środa

8:00- 8:45

A102

Anna Tylczyńska

język angielski

zajęcia “Angielski na 6 z plusem” (w ramach projektu Młodzi Nobliści z Rokietnicy)- klasy 7, 2GM, 3GM

poniedziałek

 

czwartek

pon. 14:20- 15:15, , pon. 15:20- 16:10,

czw. 14:20- 15:10

B105

 

 

 

 

 

Aneta Matysiak-Gicala

matematyka

zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 klasa 6d

 

klasa 4c

 

klasa 6a i c

 

Klasa 6b

 

 

poniedziałek

 

poniedziałek

 

poniedziałek

 

czwartek

 

 

9:50-10:35

 

12:30-13:15

 

10:40-11:25

 

8:50-9:35

 

 

 

 

D

 

 

 

 

Izabella Stawicka-Musiał

języka angielski

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze / wyznaczeni uczniowie z klasy 4a, 4b, 4c, 4d

Czwartek

13:25-14:15

D102

Izabella Stawicka-Musiał

język angielski

Koło - uczniowie Gimnazjum

wtorek

14:15-15:00

A17

 

Ilona Śpiewak

przyroda

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 6b, 6c

wtorek

klasy 5 - 13.30-14.15

klasy 6 -

8.00-8.45

B

 

B

Robert Pinkowski

j.hiszpański

kółko j.hiszpańskiego

kl 2 i 3 gimnazjum

poniedziałek

i środa

14.20-.15.05

 

A17

Bożena Domżał

historia

zajęcia DW kl. V

zajęcia DW kl. IV

wtorek

środa

12;30-13;15

14;15-15:05

 

D106

Hanna Szczepkowska

język polski

zajęcia DW dla klas  VI bcd

poniedziałek

8.00-8.45

A103

Hanna Szczepkowska

język polski

zajęcia dla uczniów zdolnych z j.pol. (klasy VIbcd)

środa

8.00-8.45

A103

Monika Ellmann-

Buchwald

 

 

język angielski

 

 

 

 

 

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

 

 

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

wtorki

klasa 4e , 4f

środy

klasa 5b, 5c, 5e

piątki

klasa 4c, 4d

 

8:00 - 8:45

 

 

8:00-8:45

 

12:30 - 13:15

 

D106

 

 

D 106

 

D106

Danuta Dobak

 

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

piątki kl. 3G

 

10.40 - 11.25

C39

Magdalena Budzicz

język angielski

koło języka angielskiego dla klas czwartych “Log into English”

poniedziałki

14.20-15.05

D5

Magdalena Budzicz

język angielski

koło języka angielskiego dla klas szóstych

środy

8.00-8.45

B103

Piotr Paupa

WF

Koszykówka chłopcy

Gimnazjum -

poniedziałek

Czwartek

 

15.05.-16.00

15.05.-16.00

Hala

Małgorzata Przynoga

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.2a

 

kółko "Badam, tropię, poszukuję"

piątęk

 

 

piątęk

8.50-9.35

 

 

9.50-10.35

świetlica( piwnica ,budynek C)

Wąsala Marzena

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl. IC

wtorek

10.40-11.25

 

Wąsala Marzena

edukacja wczesnoszkolna

koło czytelnicze kl. IC

środa

11.40-12.25


 

Arkadiusz Szymczak

WF

Piłka ręczna

wtorek

15:00 - 16:30

Hala ROS

Sylwia Łukaszczuk

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

wtorek

11:40-12:25

 

Marzena Węcławek-Horbińska

edukacja wczesnoszkolna

Kółko teatralne

poniedziałek

13:00-14:15

sala14

Paulina Dorożała

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

czwartek

11.25-12.10

sala12

Rybicka Ilona

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

czwartek

9.50-10.35

sala12

Rybicka Ilona

edukacja wczesnoszkolna

koło “Kolorowe kredki”

wtorek

15.10-15.55

sala 26

Danuta Dobak

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

piątek

10.35 - 11.25

39

Tomczak Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

czwartek

10.35-11.25

sala30

Anna Jarczyńska

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

poniedziałek

10.40-11.25

sala12

Agnieszka Bojszczak

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

wtorek

11.40-12.25

sala12

Alicja Klekot

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

środa

11.30 -12.15

sala 12

Pohl Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia  dw

 

zajęcia taneczne

 

czwartek

 

piątek

10.40-11.25

 

11.40- 12.25

sala 41

 

SL

Marta Kierończyk

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

piątek

10:40-11:25

sala 12

Marta Kierończyk

 

 

 

 

Mirosława Stachowiak

edukacja wczesnoszkolna

 

 

 

 

edukacja wczesnoszkolna

kółko muzyczne

 

 

 

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

poniedziałek

 

 

 

 

 

wtorek

14:20-15:05

 

 

 

 

10.40-

11.25

sala 1

 

 

 

 

 

sala 3

Anna Smólska - Rodziejczak

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

wtorek

10.40-11.25

 

Małgorzata Dubas

edukacja wczesnoszkolna

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

środa

10.40-11.25

 

Alicja Rosielewska

muzyka

flażolety 4-7

wtorek

 

czwartek

13:30 - 14:15


13:30 - 14:15

D


A120

Godło Polski