Nauczyciele

Lista nauczycieli SP Rokietnica

 

Lp.

Nazwisko i imię

 

  1.  

Andrzejewski Patryk

świetlica

  1.  

Badowska Anna

Religia

  1.  

Bartkowiak Karolina

j. angielski

  1.  

Batura Teresa

religia

  1.  

Bąbka Beata

psycholog

  1.  

Bigos Lucyna

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Błaszczak Roma

fizyka

  1.  

Bronikowska Agata

wf

  1.  

Brzostowska Magdalena

matematyka

  1.  

Buchwald –Ellmann Monika

j. angielski

  1.  

Budzicz Magdalena

j. angielski

  1.  

Chlebowska Renata

wf

  1.  

Cisek Jolanta

świetlica

  1.  

Cyganek Przemysław

j.angielski

  1.  

Cymerys  Violetta

matematyka

  1.  

Czachor Agnieszka

Świetlica, logopedia

  1.  

Dankowski Paweł

wf

18.

Dejnak Małgorzata

biologia

19.

Dobak Danuta

Edukacja wczesnoszkolna

20.

Domżał Bożena

historia

21.

Dorożała Paulina

Edukacja wczesnoszkolna

22.

Dubas Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna

23.

Dworak Alicja

Geografia, WDŻ, WOS

24.

Fryza Karolina

j. polski

25.

Głyda Ilona

pedagog

26

Groszak Joanna

j. angilski

27.

Kierończyk Marta

Edukacja wczesnoszkolna

28.

Haliasz Wiesława

j. polski

29.

Idkowiak Marzena

informatyka

30.

Idzikowska Sylwia

Edukacja wczesnoszkolna

31.

Jagodzińska Beata

historia

32.

Jankowiak Agata

psycholog

33.

Janukowicz Renata

Geografia, WDŻ, WOS

34.

Jarczyńska Anna

Edukacja wczesnoszkolna

35.

Karczewska-Grajek-Joanna

matematyka

36.

Karłowski Maciej

informatyka

37.

Klekot Alicja

Edukacja wczesnoszkolna

38

Korzyb Sylwia

świetlica

39.

Koźlak Anna

biblioteka

40.

Kurowska Teresa

Edukacja wczesnoszkolna

41

Lepsza Ewa

j. niemiecki

42.

Lewandowska Marzena

matematyka

43.

Lisowska Mirosława Ewa

plastyka

44.

Łukaszczuk Sylwia

Edukacja wczesnoszkolna

45.

Majchrowicz Katarzyna

j. polski

46.

Majchrzak Łukasz

religia

47.

Matysiak- Gicala Aneta

Matematyka, WDŻ

48.

Napierała Lidia

przyroda

49.

Nawrocka Karolina

J. polski, historia

50.

Odor Anna

Edukacja wczesnoszkolna

51.

Okpisz Aleksandra

Matematyka, informatyka, technika

52.

Osojca Anna

Edukacja wczesnoszkolna

53.

Paupa Piotr

Wf, muzyka

54.

Pękosz Katarzyna

j. polski

55.

Piechalak Katarzyna

biblioteka

56

Pińkowski Robert

j. hiszpański

57.

Piszora Ewa

chemia

58.

Piszora Michał

Świetlica, j. polski

59.

Pochłopień Tomasz

wf

60.

Pocztarek Ewa

religia

61.

Pohl Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna

62.

Potoczak Łoś Ewa

psycholog

63.

Poturnicka Violetta

świetlica

64.

Proniewicz Katarzyna

matematyka

65.

Przebierała Żaneta

Przyroda, wf

66.

Przybylska Borowczyk Lidia

pedagog

67.

Przynoga Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna

68.

Ratajczak Elżbieta

Przyroda, technika

69.

Rosielewska Alicja

muzyka

70.

Rucińska Marta

u.bezpłatny

71.

Runowska Julita

religia

72.

Rybicka Ilona

Edukacja wczesnoszkolna

73.

Ryster Szymon

Historia, etyka

74.

Sklepik Małgorzata

plastyka

75.

Skonieczna Izabela

świetlica

76.

Smoczek Dariusz

j. angielski

77.

Smólska Rodziejczak Anna

Edukacja wczesnoszkolna

78.

Speina Iwona

j. polski

79.

Stachowiak Mirosława

Edukacja wczesnoszkolna

80.

Stankiewicz Katarzyna

logopeda

81.

Stawicka Musiał Izabella

j. angielski

82.

Suchecka Beata

j. polski

83.

Szczepkowska Hanna

j. polski

84.

Szenic Anna

logopeda

85.

Szymczak Arkadiusz

wf

86.

Śnieguła Tomasz

edb

87.

Śpiewak Ilona

Przyroda, biologia

88.

Tomczak Magdalena

Edukacja wczesnoszkolna

89.

Tomkowiak Magdalena

j. polski

90.

Trojan Katarzyna

j. niemiecki

91.

Truchlewski Michał

j. angielski

92.

Trybuś Piotr

wf

93.

Tylczyńska Anna

j. angielski

94.

Wardowicz Małgorzata

wf

  1.  

Wasilewska Elżbieta

Terapeuta pedagog

  1.  

Wąsala Marzena

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Werner-Kudłaszyk Agata

j. angielski

  1.  

Węcławek-Horbińska Marzena

Edukacja przedszkolna

  1.  

Wysocka Urszula

świetlica

  1.  

Zalewska Dorota

Terapeuta pedagog, biblioteka

Biuletyn Informacji Publicznej